USKLADIMO FREKVENCIJE

Zrinski u Bošnjacima nadigrao oslabljeni Jadran

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Igralište na stadionu Njivice u Bošnjacima. Sudac: Šumanovac (Bošnjaci).

Strijelci: 0:1 A. Alić (12), 1:1 Džafić (25), 2:1 M. Prgić (30), 3:1 S. Naglić (55.-11m), 3:2 Hasanbašić (65), 4:2 Čolić (80).

ZRINSKI: I. Lešić, T. Lešić, Babogredac, Čolić, Džafić, Kljaić, M. Prgić, K. Prgić, Dakić, S. Naglić, Mišić.

Igrali su još: Juzbašić, L. Lešić, Srna, Katić, Vrgoč, J. Naglić, Miličić. Trener: Antun Jovanovac. 

JADRAN: Pongrac, Vidović, Maršić, Sivrić, M. Đonlić, Voloder, Fehratović, Abramović, Hasanbašić, Nospak, A. Alić.

Igrali su još: Marić, Stanić, Dudević, A. Đonlić. Trener: Milan Matijević.

Uprava Jadrana je za trenera dovela Milana Matijevića poslije odlaska na rad u Osijek Perića. Na ovoj prvoj utakmici novi trener nije imao sve igrače na koje računa iz više opravdanih razloga. Jadran je poveo poslije upotrebljive lopte s lijeve strane i asistencije Nospaka, Alić u 12. donosi prednost 0 : 1. Džafić je eurogolom izjednačio u 25 minuti rezultat. Pet minuta kasnije Prgić povećava prednost za odlazak na odmor 2 : 1. U 55. kazneni udarac Naglić je pogodio za 3 : 1. Deset minuta kasnije Hasanbašić povratnik u Jadran zabija za 3 :2, a konačnih 4 : 2 postavlja Čolić u 80. minuti.

 

Hitovi: 219