USKLADIMO FREKVENCIJE

Bošnjaci: Prijateljska utakmica Zrinskog i Graničara završena pobjedom Županjaca

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BOŠNJACI – Stadion Njivica. Teren: dobar za igru. Gledatelja 80. Sudac: Matija Šumanovac (Bošnjaci). Strijelci: 1 : 0 Đuro Mišić (15), 1 : 1 Martin Šumanovac (25), 1 : 2 Domagoj Tomšić (81).

ZRINSKI: I. Lešić, T. Lešić, Babogredac, Čolić, K. Prgić, Džafić, M. Prgić, Kljaić, Dakić, S. Naglić, Mišić. Još su igrali: Juzbašić, J. Naglić, L. Lešić, Katić, Srna, Vrgoč. Trener: Antun Jovanovac.

GRANIČAR: Primeća, Filipović, Cerovski, Stojanović, Leutar, Kvesić, Šumanovac, Bukva, Tomšić, Miličić, Lastavica. Još su igrali: Zirdum, Kučinić, Prgomet, Ilijanić, Galović, Miškić, Strukar, Pejić. Trener: Hrvoje Bušić.

Utakmica je odigrana pod reflektorima. Za Graničar je bila ovo druga provjera učinka priprema. Domaćini su poveli pogotkom Đure Mišića koji je sa 20 metara pucao i savladao vratara Primeću 1 : 0. Deset minuta kasnije izjednačenje, a gol je postigao dojučerašnji igrač Zrinskog Martin Šumanovac u kreaciji napadača iz Županje koji su vezli kroz obranu Zrinskoga, lopta je sjela pod gredu I. Lešića. Devet minuta prije kraja uslijedio je centaršut s lijeve strane i spustila se lopta u gužvu u kojoj ju je mirno u mrežu poslao Domagoj Tomšić za 1 : 2. Slijede ogledi u Županji Graničara s Bedemom iz Ivankova, a Zrinskog s Jadranom iz Gunje.

Hitovi: 697