USKLADIMO FREKVENCIJE

Graničar odigrao prvu prijateljsku utakmicu i nadigrao Otok

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

             OTOK – GRANIČAR  2 : 3  ( 0 : 1)

Nogometaši Graničara su odradili planirani broj treninga, a nastavljaju i dalje. Od planiranih utakmica zbog poznatih vremenskih uvjeta nisu igrali s momčadima  iz III. HNL – istok HNK Vukovar 1991 u Županji i Bedemom u Ivankovu. Uspjeli su „ ugrabiti“ dobro vrijeme i teren u Otoku. U prijateljskoj utakmici Graničar je pobijedio momčad Otoka 3 : 2 ( 0 : 1).

Rezultat se ovako kretao: 0 : 1 Stjepan Kvesić ( 30.- 11m), 1 : 1 Danijel Baković ( 50), 1 : 2  Josip Pavle Stojanović ( 62), 1 : 3 Domagoj Tomšić ( 68), 2 : 3 Tomislav Šarić ( 75.-11 m). Trener Otoka Mario Đurković je provjerio 21 igrača, a trener Graničara Hrvoje Bušić 18 igrača. U međuvremenu iz Graničara je u Osijek prešao Bruno Šikić, a na provjeri je vratar Osman Primeča iz Orašja. Očekuje se da će Graničar uspjeti odigrati zbog vremenskih uvjeta probne utakmice sa Zrinskim iz Bošnjaka, u subotu sa Bedemom iz Ivankova, zatim sa Slavoncem Gradište, Otokom u Županji kao i uzvratna sa Slavoncem.

Hitovi: 221