USKLADIMO FREKVENCIJE

Pripreme Slavonije iz Soljana nastavljaju se na moru

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Slavonija Soljani klub koji se natječe u I. ŽNL VS obavila je prvi dio priprema u snijegom prekrivenoj Cvelferiji u dvorani i po snijegu na svome igralištu. Sve sa ciljem da ostvare cilj prvo mjesto. Blizu su vrhu treći su pa su aspiracije opravdane. Nedavno su uspješno organizirali klupsku večer i prikupili sredstva da nekoliko dana borave, bolje reći treniraju i igraju u Splitu i okolici. U utorak ( 07. veljače) autobusom su krenuli put Dalmacije. Danas ( srijeda) će po dogovoru u 11 sati odigrati prijateljsku utakmicu sa kombiniranim timom Hajduka.

Trener Zdravko Filipović je poveo ove igrače: Marka, Matiju i Tomislava Kalistović, Lazar, Stanić, Džombić, Golubović, Šalić, Bušić, Poje, Mišić, Maršalko, Lešić, Mićanović, Lucović, Stiba, Gvozdić i Salatović. Sa ekipom su Zdenko Podolar, predsjednik, Velimir Lucović, sportski direktor, fizioterapeut Benjamin Junuzović i oružar Rado Salatović.  Nisu mogli putovati Josipović ima obveze na fakultetu i Žderić na poslu. U odnosu na jesen klubovi Slavonija i Otok su razmijenili vratare u Otok je otišao Junuzović, a u Slavoniju došao Poje. Osim utakmice sa hajdukom Soljanci će u četvrtak igrati sa Omladincom  Vranjci, u subotu sa ONK u Metkoviću. Po povratku sa petodnevnog boravka dogovorene su utakmice sa Jadranom Gunja, Borincima Jarmina i Vrbanjom.

Hitovi: 186