USKLADIMO FREKVENCIJE

Olimpijcu uvjerljiva pobjeda protiv Slavije

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

U utakmici šestog kola Županijske malonogometne lige županjski malonogometni klub Olimpijac nadigrao je malonogometni klub Slavija rezultatom 7:4 (2:1).

Uvjerljivu pobjedu u ligi, za skok na treće mjesto tablice za Olimpijac su ostvarili Mario Dominković (G), Miroslav Jurina, Nikola Domazet, Marko Župarić, Josip Župarić, Vladimir Župarić, Miroslav Prkić i Tomislav Pejić (C).  Pet pogodaka postigao je Miroslav Prkić, a s po jednim su mu se pridružili Nikola Domazet i Josip Župarić.

Na nedavno završenom turniru Lapovci 2017, odigranom u Vinkovcima, ujedno i prvom kojeg su igrali, juniori Olimpijca pokazali su odličnu igru u jakoj skupini ostvarivši jednu uvjerljivu pobjedu i dva tijesna poraza od kasnijih polufinalista i finalista turnira.

Hitovi: 227