USKLADIMO FREKVENCIJE

NK Graničar: Prva prozivka igrača uz nove čelnike

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
ŽUPANJA – Na nedavno održanoj Redovnoj izbornoj skupštini udruge Graničar izabran je novi predsjednik Tomislav Županjac, zamjenici su mu Mario Žgela i Hrvoje Miličević koji obnaša dužnost kapetana momčadi, tajnik je Branko Maričić. Prozivku na Spomen stadionu Prve nogometne lopte u Hrvatskoj u Županji je u nazočnosti čelnika kluba obavio glavni trener u klubu Dražen Ilić. Odazvalo se 20 igrača . Opravdano odsutno je šest. Graničar su napustili Osman Primeća, vratar koji je prešao u Slogu iz Štitara dok je Albert Vincetić krenuo put Njemačke, a sa ispisnicom je otišao i Dražen Huber. Trener je upoznao igrače da će se raditi tri treninga, a jedan dan je stanka, subotom dva treninga. Trening utakmice su dogovorene i to: 24. srpnja sa BSK-om Bijelo Brdo, 28. srpnja sa Cibaliom, 31. srpnja i 1. kolovoza je u Vinkovcima turnir NK Dilja gdje će igrati Dilj, Graničar, HNK Vukovar 1991 i Otok. Graničar će igrati i Finalnu utakmicu KUP-a ŽNS VS 7. kolovoza u Ivankovu sa Bedemom ili u Vukovaru sa Vuteks Slogom, zatim očekuju početak nove sezone 2021./2022. u 3. HNL-istok.
Hitovi: 82