USKLADIMO FREKVENCIJE

Skupština NK Graničar Županja izabrala TOMISLAVA ŽUPANJCA ZA PREDSJEDNIKA KLUBA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Na redovnoj izbornoj Skupštini Udruge Graničar Županja koju je sazvao zamjenik predsjednika Mijo Ćošković i naveo da je dosadašnji predsjednik Davor Miličević podnio 31. svibnja 2021. ostavku.On je istaknuo što je sve učinjeno u ovom mandatu kao rasvjeta na sva tri igrališta, semafor...Pohvalnim je ocijenio šesto mjesto seniora u 3. HNL-istok. Plasman u 16/finala HNKUP-a i utakmicu sa Hajdukom iz Splita na Spomen stadionu u Županji 2020. kada je obilježena 100-ta obljetnica Graničara, kao i ove godine plasman kadetkinja i pionirki u 1. ŽNLH..

Skupština kojoj su od 71 nazočio 51 član, je za novog predsjednika kluba izabrala Tomislava Županjac, a za zamjenike Maria Žgelu i Hrvoja Miličevića. Izvršni odbor od deset članova to su: Ivan Užarević, Mladen Živković, Igor Hladek, Ozren Galović, Tvrtko Klarić, Branko Filipović, Roman Hrgovčić, Ivan Ćošković, Slaven Pejčić, Tomislav Pavičić i predsjednikTomislav Županjac . Nadzorni odbor od tri člana: Krešimir Ilić, Darko Buljević i Josip Nikolozo, a likvidator kluba je Viktor Lučić. Gospodin Damir Juzbašić, gradonačelnik Županje i član Skupštine je kazao da svi koji su bili na skupštini mogu sa zadovoljstvom ustvrditi da je protekla u sportskom duhu i u parlamentarnom tonu. „ Graničar je najpopularniji sportski klub na području grada, no to ga neće svrstati na listu prioriteta u odnosu na druge. Do kraja godine ćemo osnovati zajednicu sportova pa će se sportaši sami između sebe dogovoriti,“ istaknuo je gradonačelnik.
Hitovi: 160