USKLADIMO FREKVENCIJE

Teniski klub „ Županja 1881“ organizira Otvoreno prvenstvo Županje za juniorke i juniore do 18 godina 3. rang

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
ŽUPANJA – Teniski  klub „ Županja 1881“ prošle godine se pokazao kao dobar organizator turnira iz kalendara Teniskog saveza Hrvatske.
Iz lepeze turnira HTS-a prihvatio je obvezu organizacije Otvorenog prvenstva Županje za juniorke i juniore do 18 godina – 3. rang. Turnir se igra na zemljanim terenima od koji su dva ove godine obnovili, pa će se igrati na sedam terena. Turnir se igra od 23. do 25. travnja juniorke i juniori pojedinačno i parovi ( registrirani natjecatelji rođeni između 2003. i 2008.). Po odluci HTS glavni sudac je Vlado Vergaš iz Vinkovaca. Titule brane juniorka Ema Midžić iz TK Vinkovci, a kod juniora Matej Dodig iz TK Olimpija Osijek. TK „ Županja 1881“ ima 263 aktivna člana. Ovaj uzorni klub će biti domaćin turnira iz kalendara HTS- a za igrače do 17 godina u lipnju, u srpnju Državno prvenstvo HTS za veterane, a zatim i turnir u povodu Dana Grada Županje.
Snimio:S.B.
Hitovi: 120