USKLADIMO FREKVENCIJE

KADETSKA EKIPA NK GRANIČARA ŽUPANJA : Đurđica Živković igra za Reprezentaciju BiH

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Đurđica Živković, mlada nogometašica kadetkinja NK Graničar iz Županje dobila je poziv Ilije Lucić, izbornika ženske kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine U-17.
Ova reprezentacija je odigrala poslije deset mjeseci stanke dvije utakmice u Crnoj Gori sa reprezentacijom ove države. Prvu utakmicu je pobijedila Crna Gora 3 : 2, a drugu BiH 2 : 3. U sastavu je bila i Đurđica Živković među 24 reprezentativke BiH.
 
Ekipa kadetkinja NK Graničar natječe se u HNLŽM – istok koja broji pet klubova. Ekipu vodi Također vodi trener Ivica Vidović. Tijekom natjecanja ekipa je polučila ove rezultate: NK Graničar- NK Dilj Vinkovci 1 : 0, NŠM Višnjevac – NK Graničar 0 : 8, NK Graničar – NK Jadran Gunja 3 : 2, NK Slavonac Komletinci – NK Graničar 0 : 3, NK Dilj Vinkovci – NK Graničar 2 : 3. Tablica: 1. NK Graničar Županja 15 bodova, 2. NK Slavonac Komletinci 13, 3. NK Dilj Vinkovci 7, 4. NK Jadran Gunja 6, 5. NŠM Višnjevac bez bodova.
Za ekipu jesenskog prvaka NK Graničar Županja igrale su: Antonia Bačić, Lea Župarić, Lara Kobaš, Janja Oršolić, Maria Lea Kobaš, Helena Lešić, Maja Miličević, Đurđica Živković, Lorena Zlatunić, Klaudia Vukotić, Martina Iljazović, Sara Leutar, Mia Mirosavljević, Katarina Klaić, te Mia Filipović i Lucija Krištić koje su na poziv ŽNK Osijek prešle u redove našeg najtrofejnijeg ženskog nogometnog kluba .
Tekst i slika: Stjepan Bogutovac


Hitovi: 187