USKLADIMO FREKVENCIJE

Košarkaši pobjedom završili polusezonu

Kategorija: /

Do pobjede na krilima Stjepanovića i Kopića

Nakon odlične igre Županjci su došli i do pete pobjede u sezoni, slavivši protiv Požežana rezultatom 82:67. Utakmicu su držali pod kontrolom od samog početka, a najveća upisana prednost bila je +27.

Županjce je do pobjede vodio Ivan Stjepanović s 20 postignutih poena, Damir Kopić ubacio je 16 poena, Filip Labrtić 14, a Josip Mitrović 12. U strijelce su se upisali i Ilija Benković (6), Bruno Bilić (5), Edin Smajić (4), Marin Tomić (4) i Ante Ivkić (1).  Još su igrali Anton Mićanović, Marko Gvozdić i Anđelko Župarić.

Zadovoljni pokazanim  i ostvarenim u dosadašnjem dijelu sezone

''Možemo reći da je ova polusezona poprilično uspješna i osjeti se povezanost i momčadski duh u ekipi koja je prošle sezone završila na zadnjem mjestu s jednom pobjedom. Ove godine je to ekipa u istom sastavu, ali s puno zrelijim i ozbiljnijim pristupom i možemo završiti visoko na tablici do kraja sezone'', kažu iz KK Županja.  

Pred košarkašima je u sljedećem kolu gostovanje kod Darde te nakon toga susreta odmor i pripreme za nastavak sezone. 


                                                                                                                                                                                                                               Marija Pastuović

Hitovi: 508