USKLADIMO FREKVENCIJE

Ženske nogometne selekcije slavonskih županija odigrale prvi ogled u Komletincima, Vukovarsko srijemske – Brodsko posavska 1 : 0

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

KOMLETINCI - U cilju popularizacije i provjere kvaliteta mladih nogometašica Slavonije po planu i programu odigrana je prva međužupanijska utakmica jesenskog selektivnog ciklusa nogometašica rođenih 2006., 2007. i 2008 godine.  Ogled je odigran na igralištu NK Slavonca u Komletincima. Utakmica izabranih vrsta Vukovarsko srijemske županije i Brodsko posavske županije je odigrana pod stručnim nadzorom instruktorice ženskog nogometa središta Osijek Branke Juhas uz asistenciju trenera Ivice Vidović ( ŽNK Graničar Županja), Zvonka Mendeš ( ŽNK Dilj Vinkovci), te suradnika u radu Perice Mikulić ( ŽNK Slavonac Komletinci) i Helene Kirchbauer ( ŽNK Mikanovci), te gostiju klubova sačinjenih od ŽNK Viktorija i ŽNK Marsonija iz Slavonskog Broda. Obije selekcije su imale po 20 nogometašica.

U selekciji Vukovarsko srijemske županije ŽNK Graničar je dao sedam nogometašica to su: Lara Kobaš, Lea-Marija Kobaš, Lorena Zlatunić, Helena Lešić, Lea Župarić,Eva Šušak i Lucija Krištić, ŽNK Dilj šest, Slavonac i Mikanovci po tri igračice. Zadovoljni pokazanim znanjem i prikazanom igrom u kojoj je selekcija VSŽ pobijedila 1 : 0 zgoditkom Brune Šuker ( Dilj). Planom i programom je određen drugi susret 13. listopada u Višnjevcu izabranih vrsta Osječko baranjske županije i Vukovarsko srijemske, treći u Slavonskom Brodu 26. listopada Brodsko posavske županije i Osječko baranjske, a 17. studenog na Spomen stadionu prve nogometne lopte u Hrvatskoj u Županji je završna selekcija iz jesenskog ciklusa.
Tekst i slike Stjepan Bogutovac
Hitovi: 295