USKLADIMO FREKVENCIJE

25. OPEN u Povodu Dana Grada Županja: DAME-VETERANI- POČETNICI-REKREATIVCI

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
ŽUPANJA – U povodu Dana Grada Županja, Tenis klub Županja 1881. organizira 25. Open.Pokrovitelji turnira su Grad Županja, Vukovarsko-srijemske županija, Stjepan Knežević, Knjigovodstveni servis Pljasković i Agrolov. Početak turnira je u petak 21. kolovoza u 17 sati. Dame, početnici, rekreativci će nastupiti u jednoj kategoriji, Veterani: + 30, + 40 i + 50 iz kalendara HTSV-a, seniori ( novčane nagrade kompletan iznos kotizacije se dijeli za finaliste), Veterani + 40 za sve koji nisu članovi HTSV-a, Utješni turnir je za sve igrače koji ispadnu u prvom kolu). Kotizacija je 100 kuna. Voditelji turnira su: Ante Stipica, Igor Kozarević i Franjo Ferenci. Prvog dana sudionike čeka večera ( roštilj), drugog dana ručak u 14 sati ( praseće pečenje) i trećeg dana ručak ukusni čobanac. Novi članovi uprave sa kojima smo razgovarali o organizaciji kazali su nam da sada imaju 250 članova impozantna brojka, te da su od HTS dobili povjerenje i uspješno organizirali u Županji Regionalno prvenstvo Slavonije i Baranje za igrače do 18 godina. U funkciji je pet zemljanih terena. Igrači na turniru sudjeluju na vlastitu odgovornost i dužni su se pridržavati trenutno propisanih epidemioloških mjera.
Tekst i slike: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 159