USKLADIMO FREKVENCIJE

Odigrano 1. kolo I. ŽNL VS, SLAVONIJA U UVJERLJIVA SA BRŠADINOM 6 : 1

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
VINKOVCI – GUNJA – Prvenstvo u I. ŽNL VS počelo je u subotu. Igrali su: u Drenovcima: Borac – Sloga ( Račinovci) 3 : 0.Novajlija u ligi Sloga je pružila dostojan otpor iskusnom Borcu kojem ostaju bodovi golovima: Lovrića, Vertuša i Maršalka. U Sremskim Lazama: Vidor-Matijević – Budućnost ( Šiškovci) 3 : 3. Na poluvremenu Budućnost je vodila 0 : 3 hat trickom Kovačića, a od 72. primila tri gola. U nedjelju su igrali: u Gradištvu Slavonac – Mladost ( Cerić) 2 : 0 golovi Josipović i Blažević, u Vođincima: Mladost – Vrbanja 0 : 2 zgoditke postigli Zadro i Blašković, u Bogdanovcima: Croatia – Sinđelić 2 : 1 golovi Ležaić i Sebeledi, a za goste Knežević, u Nuštru Nosteria – Fruškogorac ( Ilok) 4 : 0, u Soljanima: Slavonija – Bršadin 6 : 1 golovi za domaće Lazar 4 i Gvozdić 2 za goste Sredojević, u Negoslavcima: Negoslavci – Posavac ( Posavski Podgajci) 1 : 3. . Povjerenik za natjecanje Dragutin Culi je temeljem aktualne situacije u NK Jadran Gunja gdje je u samoizolaciji bilo 14 igrača, trener i dva člana uprave odgodio utakmicu u Cerni Tomislav – Jadran Gunja do daljnjeg. Svi koji su bili u samoizolaciji imali su preglede i nemaju simptome korone. Izašli su iz samoizolacije i uskoro se može očekivati da krenu sa treninzima. Poslije ovog nepotpunog 1. kola sa po 3 boda vode na tablici: Slavonije, Nosteria, Vrbanja, Posavac, Borac i Croatia. Drugo kolo se igra 16. kolovoza.
Snimio S. B. Stjepan Bogutovac
Hitovi: 119