USKLADIMO FREKVENCIJE

Prijateljska nogometna utakmica , TRENERI PROVJERILI 51 IGRAČA , GRANIČAR – HNK VUKOVAR 1991 2 : 0

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
Vidjeli su ekipu trenera Vukovara 1991 Ante Bulat sa 28 igrača među kojima su bili Laime iz Argentine, Paz iz Španjolske i Ruiz iz Kolumbije. Trener Graničara Dražen Ilić je imao na spisku 23 igrača, pet je bilo opravdano odsutno. Već u drugoj minuti na asistenciju Lešića gol postiže Ivan Kovačević. Konačan rezultat 2 : 0 postavio je rijetko viđenim golom sa 30 m Albert Vincetić u 42. minuti. Oba trenera su zadovoljna igrom svojih odabranika i glazuru očekuju poslije još dvije utakmice pred početak natjecanja u ligi. Izjavili su Ante Bulat: „ Naše dvije greške iskoristili su napadači Graničara i postigli golove. Ja sam zadovoljan utakmicom i načinom kako smo čuvali loptu i igrali. Znamo više što nas čeka u prvenstvu. Realizacija je štekala, ali to ćemo popraviti. Imamo još dvije test utakmice da uradimo glazuru momčadi. U Đakovu ćemo igrati sa HNK Đakovo Croatia u subotu, a za drugu tražimo protivnika.“ Dražen Ilić: „ Pobijedili smo odličnu ekipu Vukovara 1991. Vidjeli smo da su oni radili i uradili puno u prijelaznom roku. Doveli su dvadesetak novih igrača. To je nova ekipa koju treba uigrati. Mi smo odigrali jednu čvrstu utakmicu kao u borbi za bodove i pobijedili 2 : 0. Zadovoljan sam sa motivom mojih igrača, njihovom željom i voljom. Stvarno su odradili susret dobro i muški. Sada krećemo u peti radni tjedan i mirno ulazimo u završetak priprema. Ekipa od prvog dana diše kao jedan. Ostaje nam da radimo na igri, jer tu ima još onoga što nedostaje i koje treba otkloniti. Igrati ćemo još dvije utakmice od kojih je generalka sa Bedemom iz Ivankova.

Tekst i slike Stjepan Bogutovac
Hitovi: 151