USKLADIMO FREKVENCIJE

KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA ŽUPANJA , KORONA POKVARILA RASPORED

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
ŽUPANJA – Ždrijebom je odlučeno tko će s kim igrati utakmice 1. kola KUP-a Nogometnog središta Županja.Simptomatično je da se za KUP natjecanje nisu prijavili klubovi Prve Županijske nogometne lige Vukovarsko srijemske: Posavac Posavski Podgajci, Slavonac Gradište, Tomislav Cerna i Budućnost Šiškovci, a iz Druge ŽNL Nogometnog središta Županja nisu se prijavili Sloga Račinovci opravdano zbog igranja kvalifikacija za ulazak u I. ŽNL VS, Sloga Štitar i RAŠK Rajevo Selo. Tako je bilo 10 koji žele igrati, a 7 sa područja središta Županja ne žele ili ne mogu iz njima poznatih razloga. Poslije ždrijeba, a u susret 1. kola korona virus je pokvario raspored, jer su iz NK Jadran Gunja javili da zbog pandemije neki igrači moraju u zaštitu, a slično je obavijestio i NK Srijemac Strošinci. U Središtu Županja na sjednici održanoj 27. srpnja registrirane su utakmice odigrane u 1. kolu KUP-a: u Drenovcima Borac – Zrinski Bošnjaci 1 : 4 ( golove za Zrinski su postigli Stjepan Naglić 3 i Ivan Aleksić 1, a za Borac Marin Lovrić), u Vrbanji: Vrbanja – Radnički Županja 3 : 1 ( golove za Vrbanju postigli su Marko Blašković, Ivan Matozan i Zvonimir Tulumović, a Marko Komljenović za Radnički), u Babinoj Gredi: Šokadija – Županja 77 5 : 0 ( golovima Ilije Matić 2, po 1 Mato Petričević, Ardem Islami i Hrvoje Lukić). Utakmica u Strošincimu u Strošincima nisu odigrali Srijemac – Slavonija Soljani pa je registrirana 0 : 3 za Slavoniju. Utakmica u Gunji Jadran – Graničar Županja neće se odigrati u srijedu zbog korona virusa. Na sjednici su ždrijebom određeni parovi 2. kola KUP-a NS Županja 2. kolovoza u nedjelju u 18 sati igraju u Babinoj Gredi Šokadija – Zrinski Bošnjaci i u Vrbanji Vrbanja – Slavonija Soljani.
NK SLOGA RAČINOVCI UŠLA U I. ŽNL VS
Na sjednici smo dobili informaciju da Sloga Račinovci stekla status člana Prve ŽNL VS zajedno sa novim članovima Mladost Cerić, Bršadin i Nosterija Nuštar.
Tekst i slike: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 266