USKLADIMO FREKVENCIJE

DILJ – CROATIA 2 : 0

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Sastali su se NK Dilj Vinkovci – NK Croatia Bogdanovci 2 : 0 ( 2 : 0). Uslijedio je centaršut sa iz udaljenosti od oko 40 m na drugu stativu. Loptu je dočekao Ivan Bošnjak glavom ju poslao u mrežu 1 : 0. Tomislav Pavličić je izveo korner, a Josip Raguž se najbolje snašao u gužvi i konačnih 2 : 0. U drugom poluvremenu ulaskom Luke Zovko Croatia je uspostavila ravnotežu, ali je vratar Dilja Kelava bio nesavladiv. U finalu će 25. srpnja u 18 sati u Vinkovcima igrati NK Dilj i NK Graničar Županja.
Kvalifikacijska utakmica za popunu I. ŽNL VS

MLADOST ( Cerić) – SLOGA ( Račinovci) 1 : 0 ( 1 : 0)
ODLUKA U RAČINOVCIMA
CERIĆ – Prva kvalifikacijska utakmica za popunu I. ŽNL VS odigrana je na igralištu NK Mladost u Ceriću. Po kišovitom vremenu dva ravnopravna protivnika odigrali su dobro utakmicu za 80 gledatelja. U 28. je prihvatio loptu Ivan Smilović koju je uputio po mokroj travi oštrije i vratar Sloge Dražen Maroševac je bio nemoćan 1 : 0 konačan rezultata prve utakmice na kojoj je sudac Zoran Abadžić iz Vukovara pokazao po tri opomene igračima svake momčadi. Uzvratna utakmica se igra u subotu 25. srpnja na igralištu „ Željko Azapović“ sa početkom u 18 sati.
BORINCI ( Jarmina) – HNK VUKOVAR 1991 1: 1
DOŠAO KURBEGOVIĆ
JARMINA - Stručni stožer HNK Vukovar 1991 na čelu sa trenerom Antom Bulat marljivo rade na treninzima i na prijateljskim utakmicama provjeravaju učinke priprema. Momčad Vukovara 1991 bila je gostovanju u Jarmini gdje je odigrala susret sa Borincima 1 : 1. Gol je postigao za goste Mario Tadić. Uprava kluba i ako je osvježila momčad i dalje traga za potrebnim igračima. Vratio se Brajković, a pristupio Dino Kurbegović koji je bio reprezentativac U-19 BiH i prošao njemačke škole u Mainzu i Leipcigu. Slijedeći ogled je u Nuštru sa Nosterijom.
OTOK - VRBANJA 1 : 3 ( 1 : 1)
18 gol Vrbanje- Otok pobijedili njihovi bivši igrači
OTOK – NK Otok je ponovno preuzeo trener Mario Đurković. Poslije odrađenog jednog dijela priprema Otoku je u goste pozvao Vrbanju klub u koji su otišli Otočani Marko Blašković i Zoran Šer. Oni su svoju vrijednost pokazali svoju vrijednost. Blašković je sa kaznenog udarca doveo u vodstvo Vrbanju. Izjednačio je na 1 : 1 Augustin Damjanović. U drugom poluvremenu na sceni je Zoran Šer sa dva pogotka. On je time povećao pripremni saldo Vrbanje na 18 golova. U predigri limači Vrbanje su pobijedili Jadran iz Gunje 5 : 1.
RADNIČKI ( Županja) – ĐAKOVO CROATIA 1 : 4
UVJEDRLJIV TREĆELIGAŠ IZ ĐAKOVA
ŽUPANJA – NK Radnički iz Županje član MŽNL Osijek – Vinkovci kojeg trenira Andrija Besek odigrao je utakmicu sa trećeligašem HNK Đakovo Croatia kojeg trenira Županjac Hrvoje Bušić, povratnik iz Kine. Županjski „ Slatki“ su pružili dobar otpor sa novajlijom Markom Prgić iz FC 1911 Hochstadt iz Njemačke, ali bez standardnih šest igrača je bolja momčad pobijedila 4 : 1. Golove za goste postigli su hat trick Mihael Pongračić i jedan Domagoj Ivić, a za Radnikčki je strijelac Stjepan Oreč.

JADRAN ( Gunja) - HAŠK SOKOL ( St. Jankovci) 1 : 3 (1:1)
NOVI ČLAN MŽNL OSIJEK-VINKOVCI POTVRDIO KVALITET
GUNJA – Kiša je pokvarila ugođaj za 80 gledatelja na novo izgrađenom stadionu u Gunji. Gunjanci su dobro otvorili utakmicu kada je u 20-toj minuti u igru ušao Bruno Šikić iskusni golgeter 1 : 0 u 27. U 40-toj je izjednačio Antonio Jurišić 1 : 1. U drugom poluvremenu oslabljene momčad Jadrana bez šest standardnih igrača i uvođenjem juniora je još dva puta pokleknula, a golove su zabili Damir Vidović u 65. i Denis Kujadin u 78. Novi član MŽNL je potvrdio i u Gunji da je zasluženo bio bez poraza prvi sa 42 boda u I. ŽNL VS.
BUDUĆNOST ( Šiškovci)-SLAVONAC ( Gradište) 2 : 2 ( 1:0)
ŠIŠKOVCI – U prvom ogledu u Gradištu Budućnost je održala lekciju Slavoncu na njegovom travnjaku pobjedom 3 : 1. Trener Slavonca Mikulić se sa svojom momčadi pokazao dostojan respekta kao protivnika domaćina. Puškarić i Velimir Blažević su pogodili mrežu Budućnosti, a Valibor Blažević i Kovačić su doveli rezultat na 2 : 2.
Pripremio i snimio: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 248