USKLADIMO FREKVENCIJE

NK RADNIČKI ŽUPANJA,Radnički se priprema "radnički"

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
ŽUPANJA – Trener Andrija Besek prije dva tjedna izvršio je popularnu  prozivku nogometaša popularno zvanih „ Slatki“ sa asistentom trenera Vlatkom Bilić. Od 28 igrača odazvala su se njih 22, ostali su opravdali prvi radni dan. Klub koji se natječe u MŽNL Osijek-Vinkovci napustili su Zvonimir Tulumović koji se vratio u matični Nk Vrbanju, a Leon Lešić je otišao van zemlje. Iz inozemstva je stigao pojačanje Marko Prgić iz FC 1911 Hochstadt Njemačke. Treneru Beseku su na raspolaganju ovi igrači za sezonu koja dolazi:
Marinko Oršolić, Mateo Tomšić, Marko Pejaković, Saša Spajić, Ilija Matić, Mislav Bilić, Stjepan Oreč, Elvir Bukva, Bakir Bukva, Matias Leutar, Tomislav Pavelić, Ivan Spajić, Branimir Lukačević, Igor Čavlović, Luka Oršolić, Dominik Perić, Marko Komljenović, Igor Ivkošić, Nenad Tatomirović, Dario Jozić, Antonio Pavelić, Mario Bošnjak, Domagoj Božidar, Marijo Prnjak, Igor Ostružnjak, Ivan Zirdum, Matija Lovrinović, Pavo Vukelić, Marko Prgić, Josip Komljenović. Radnički na svom stadionu ima tjedno pet aktivnosti četiri treninga i jedna utakmica. Odigran je susret u Soljanima sa Slavonijom 1 : 1, U drugoj pripremnoj utakmici, NK Radnički je ugostio je trećeligašku momčad HNK Đakovo Croatiju koja je zasluženo zabilježila pobjedu pod vodstvom trenera Hrvoja Bušić. Rezultat 1 : 4. Golove za  HNK Đakovo Croatiju postigli: Mihael Pongračić 3 i Domagoj Ivić jedan.Trener Radničkog Andrija Besek je zadovoljan igrom svog tima i ako je bio lišen usluga igrača: Čavlović, Matić, Jozić, L. Oršolić, Prnjak, A. Pavelić, ali to ne umanjuje uspjeh Đakovčana.  Jedini strijelac za Radnički bio je Stjepan Oreč. Zahvale idu kažu u klubu sucima  Matiji Šarić i Goranu Filipović za obavljeni posao. Iduća utakmica je KUP-a NSŽ u Vrbanji NK Vrbanja NK Radnički Županja u subotu 25. srpnja u 18 sati. Generalka 8. kolovoza u Jarmini Borinci – Radnički.Cilj kluba je očuvati mjesto u sredini tablice sezoni koja slijedi.
Hitovi: 124