USKLADIMO FREKVENCIJE

JUČER ODGOĐENA UTAKMICA VATRENI 98 –Veterani NK JADRANA U GUNJI ZA SRPANJ

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Hrvatski nogometni savez je na čelu sa predsjednikom Davorom Šuker izborio sredstva od FIFE i UEFE za obnovu oštećenih stadiona i igrališta. Izgrađen je novi Stadion „ Luke Šokčević-Šaljapina“ u Gunji. U Gunji su boravili predstavnici HNS: Zorislav Srebrić, viši savjetnik predsjednika Davora Šukera, te gospoda Miroslav Marković i Bojan Ivančević. „ Sa velikom radošću smo došli, jer znamo da je ovo nogometni kraj u kojem je Županja kolijevka hrvatskog nogometa. Gunja ima ovaj krasan športski stadion. Dogovaramo sa NK Jadranom revijalnu prijateljsku i humanitarnu utakmicu s namjenom pomoći redovitom funkcioniranju škole nogometa za djecu svih naselja Cvelferije.“ rekao je Srebrić. Odlučeno je da će 26. lipnja ( petak) momčad Veterani NK Jadrana odigrati revijalnu utakmicu sa Vatrenim 98, na svom novom stadionu sa početkom u 17 sati. Očekuje se da će Vatrene 98 predvoditi svjetski golgeter Davor Šuker. Gospodin Srebrić je posebno naglasio da se zajednički mora voditi računa, jer je ovo specifično vrijeme koje je pod epidemiološkim uvjetima, onim koje propisuje državni civilni stožer i tako se moramo respektirati i prilagoditi. Zahvalimo Bogu da tu utakmicu možemo igrati kazao je Srebrić, no događanja na teniskom spektaklu su imala odraza da se u Gunji odgodi dogovorena utakmica. Iz HNS-a Zagreba je stigla 22. lipnja ( ponedjeljak) obavijest da se dogovorena utakmica zbog globalne pandemije odgodi za kraj srpnja ove godine, ako uvjeti dozvole.
Snimio: S. Bogutovac Stjepan Bogutovac
Hitovi: 102