USKLADIMO FREKVENCIJE

Stolni tenis sve popularniji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević


Najmlađa sportska udruga na području Grada Županja, Stolnoteniski klub Županja, vrlo je aktivan i na početku ove, 2020. godine.
Nakon prijateljskog međunarodnog turnira uz sudjelovanje četiri ekipe, pokrenuli su novu inicijativu: osnivanje gradske stolnoteniske lige. Kako je pojasnio Zlatko Jemrić, predsjednik Stolnoteniskog kluba Županja, liga omogućuje sudjelovanje i prijavu svih igrača rekreativaca s područja županjske Posavine. Objavili su poziv putem društvenih mreža, najavili da bi se utakmice igrale u Županji, u sportskoj dvorani Osnovne škole "Mate Lovraka" u terminima ponedjeljkom od 16,30 do 18,30, te srijedom i petkom od 20 do 22 sata i odaziv nije izostao: prijavljeno je 19 ekipa: 13 iz Županje, po jedna iz Bošnjaka, Cerne i Gradišta, te 3 ekipe iz Babine Grede.
Hitovi: 529