USKLADIMO FREKVENCIJE

RUKOMETAŠICE MULTINORMA IGRALE U OSIJEKU

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

CERNA - Nakon kratke stanke za blagdane rukometašice RK Multinorm Cerna nastavile su natjecanje. U nedjelju je u Osijeku odigran 6. krug Prve hrvatske kadetske rukometne lige (2002. g.) gdje su Ceranke odigrale dvije utakmice. Prvu su igrale sa ŽRK Osijekom koja je završila uvjerljivom pobjedom Osječanki, iako je do zadnjih desetak minuta utakmica bila napeta i neizvjesna. Malo umor od puta, malo manjak samopouzdanja, rukometašice Osijeka su na kraju pobijedile uvjerljivo rezultatom 37 : 25.
 Drugu utakmicu Ceranke su odigrale sa ŽRK Darda koju su u vrlo izjednačenoj utakmici pobijedile 30 : 29.
 U obje utakmice igrale su: Mira Brkić sa 15 obrana, Anđela Žalac 11, Ena Kuterovac 6, Tea Merdžan 5, Valentina Kovačić 7, Ana Jančić 11, Mihaela Jurčić 4, Vlatka Josipović, Petra Josipović 4, Ena Uremović 1, Petra Hastentenfel 6 i Lorena Matković.
 Slijedeći krug natjecanja je u nedjelju, 19. siječanja 2020. u Varaždinu.
Tekst i slika Stjepan Bogutovac

Hitovi: 165