USKLADIMO FREKVENCIJE

Polufinalna KUP utakmica NSŽ RADNIČKI ( Županja)- TOMISLAV ( Cerna) 8 : 0 ( 2 : 0) SLATKI U FINALU

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

RADNIČKI: M. Oršolić, ( od 62. Tatomirović), Čavlović, Leutar ( od 23. Dubravac), Pejaković, Tulumović, E. Bukva ( od 67. Pavelić) Komljenović, Ivkošić, Lukačević ( od 55. Spajić), Matić, L. Oršolić ( od 60. Oreč). Trener: Andrija Besek.ŽUPANJA – Stadion NK Radnički. Gledatelja više od 100. Suci: Marin Lovrić ( Drenovci), Ivica Šikić i Josip Šokčević ( oba iz Gunje). Delegat: Marijan Janjić ( Županja). Opomenuti igrčai: Radnički: Matić (17.) i Spajić ( 65). Tomislav: Krezo ( 42.) i Strukar ( 73). Strijelci: 1 : 0 E. Bukva (15), 2 : 0 L. Oršolić (27), 3:0 E. Bukva ( 50), 4 : 0 Pejaković ( 57), 5 : 0 Pejaković ( 59), 6 :0 Tulumović ( 67), 7 : 0 Oreč ( 77), 8 : 0 Peulić ( 82. autogol).

TOMISLAV: Da. Kuterovac, ( od 64. Obrovac), Prnjak ( od 46. Cindrić), Jakšić, Jurakić ( od 64. Peulić), Strukar, Krezo, Cindrić, Đurić, N. Vaslovik ( od 46. T. Vaslovik), Do. Kuterovac ( od 75. Peičić), Bilić. Trener: Mirko Godanj.

Do petnaeste minute ispitivanje mogućnosti momčadi međusobno. Elvir Bukva trese mrežu Kuterovca 1 : 0. Desetak minuta kasnije pogađa Luka Oršolić 2 : 0 za odmor. Pet minuta drugog poluvremena nastavlja se slatka rapsodija Radničkog otvara je kao i na početku utakmice Elvir Bukva za 3 : 0. Čuveni golgeter  kao da je osjetio da će golijada proći bez njega stupa na scenu sa dva pogotka u razmaku od dvije minute 57. i 59-ta. Zvonimir Tulumović u 67-moj 6 : 0, deset minuta kasnije vrstan strijelac Stjepan Oreč zabija za 7 : 0 u 87-oj. a konačan rezultat postavlja neopreznom reakcijom Matej Peulić autogolom u 82-oj minuti utakmice 8 : 0. NK Radnički će tako u finalu igrati gradsko finale sa Graničarom. Tekst i slike S. Bogutovac