USKLADIMO FREKVENCIJE

13. malonogometni turnir KUP Grada Županja završen: Ekipi Šećerana četvrti put pobjednički pokal

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – KUP Grada Županja uspješno je  priveden kraju  pod pokroviteljstvom Grada. Već po tradiciji turnir igraju ekipe naselja i ulica, njih 12 iz Županje.Već po tradiciji turnir igraju ekipe naselja i ulica, njih 12 iz Županje. U završnici su igrali utakmice: U-12: ŽNK Graničar – Manđalos 3 : 3 regularno šesterci 4 : 5, Virovi – Prvaci 3 : 2. Poredak: 1. Virovi, 2. Prvaci, 3. Manđalos. Revijalna utakmica U-10 NK Radnički Županja – NK Borac Drenovci 1 : 0. Finale turnira seniori: Novo Naselje – Šećerana 3 : 3 u regularnom tijeku-šesterci 4 : 5. Poredak ekipa: 1. Šećerana, 2. Novo Naselje, 3. Blok Centar. Mladen Dogan, zamjenik gradonačelnika je predao pokal voditelju ekipe Siniši Raguž, kao i statue najuspješnijima na turniru to su: vrataru Saši Spajić, igraču Marku Pejković ( oba iz Šećerane) i najefikasnijem strijelcu Mihaelu Doknjaš koji je odličan i rukometaš drugoligaša RK Županje. Ekipa Šećerana: S. Spajić, I. Spajić, Leutar, Šlibar, Hadžijusufović, D.Kegalj, Ivkošić, Pejaković, Prkačin, I. Kegalj. Voditelj Siniša Raguž. U ligi U-12 bilo je pet ekipa: 1. Virovi, 2. Prvaci, 3. Manđalos, 4. ŽNK Graničar, 5. Black boys. Gledatelji su nagrađeni vrijednom tombolom i zadovoljni viđenim nogometom.

 

Tekst i slike: Stjepan Bogutovac

Hitovi: 177