USKLADIMO FREKVENCIJE

NK GRANIČAR ŽUPANJA UGOSTIO ŠANGAJSKU JINGAN NOGOMETNU ŠKOLU BROJ II Odigrane dvije utakmice starijih pionira i limača

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U razgovoru sa Hrvojem Bušićem smo saznali da je u svoju Županju doveo dvije mlade kategorije nogometaša U – 8 i U-17. Ova škola iz Šangaja boravi u Hrvatskoj 16 dana. Baza im je u Osijeku gdje su odigrali turnir u Livani i održali nekoliko treninga , zatim utakmice u Vinkovcima, Našicama i u Županji, danas   u 9 sati  čeka ih  susret sa Hipo limač, pa turnir u Poreču šest dana, te U-11 prijateljska utakmica protiv Istre i ekipa iz Amerike, te selekcija Istre i u tri dana u Zagrebu ogledi sa Dinamom i Lokomotivom poslije toga ekspedicija od 34 člana odlazi u Šangaj od kojih je 27 igrača, te treneri i članovi stožera.
UTAKMICA STARIJI PIONIRI:
GRANIČAR - ŠKOLA JINGAN 3 : 3 ( 2:0)
Suci: Tomislav Pavičić i Tomislav Šiklić ( Županja). Strijelci: 1 : 0 Domagoj Džoić (11.), 2 : 0 Domagoj Džoić ( 17.), 2 : 1 Tange Xue Yang (36), 2 : 2 Lu Cheng Yu ( 47), 3 : 2 Domagoj Džoić ( 65), 3 : 3 Hong Rei.
GRANIČAR: Marić, Klaić, Čolakovac, Polgar, Mišić, Hajdari, Kelava, Šokčević, Džoić, Matanović, Jurić, Stipanović, Dogan, Oršolić, Martić, Dominković, Kozarević, Orkić, Županjac. Trener: Ljupko Bilić.
ŠKOLA JINGAN: Xie Fei, Li Wen Xuan, Wu Ji, Zhov Wei, Tang Xue Xang, Lu Cheng Yu, Cheng Yu, Zou Yu Chen, Song Fei Xiang, Yue Hong Wei, Hing Rei, Zov Han, Wang Yi Lineg, Fane Zheng Yang. Trener: Zhane Xiao Fang.
UTAKMICA LIMAČI:
GRANIČAR – ŠKOLA JINGAN 0 : 6 ( 0 : 4 )
Zgoditke postigli za Školu JINGAN: Tang Zi An 3, Ku Li Rui JIF 2 i Zou Jun Zuo
Za Graničar igrali: Martinović, L. Župarić, Brnada, Arton, Bertić, S. Vincetić, Cvitković, Jokić, Šikanić, Vujić, Šarec, I. Belogravić,M.Belogravić, P. Vincetić, Zovak, Lešić, Leutar, B. Župarić, Filipović, Špoljar. Treneri: Marko Šikanić i Mladen Baždar.


Tekst i slike : Stjepan Bogutovac

Hitovi: 246