USKLADIMO FREKVENCIJE

U Račinovcima čekali osam godina da vide utakmicu pionira

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

RAČINOVCI – Igralište: Željko Azapović. Gledatelja: 50. Sudac: Amir Korajac ( Gunja). Strijelci: Ivan Hovanjec 2, po jedan Edvin Spahović, Luka Sluganović, Dominik Horvat ( Jadran), Ivana Štivinović ( 11m Sloga).

SLOGA: Mario Ćelomerović, Josip Kovačević, Ivan Gajić, Lorena Vlček, Ivona Vlček, Lovro Leutar, Luka Leutar, Ivana Štivinović, Lana Štivinović, Josip Vladić, Lorena Vertuš; Elizabeta Vladić, Dominik Milić, Filip Kovačević, Filip Petrović, Leon Pejković, Donatelo Petrović

Trener: Zdenko Leutar

JADRAN: Anđelo Čović, Arnes Turbić, Anel Gluhačević, Luka Sluganović, Sanjin Salkić, Dominik Horvat, Matej Odmorek, Adem Hrustić, Leon Lučić, Edvin Spahović, Ivan Hovanjec; Emra Spahović, Mirnesa Lišić, Selma Smailović, Ana Kovač, Ibrahim Šabanović, Marko Ćurić, Dani Pezerović, Eldin Muhović, Leonardo Šimić, Mateo Azapović, Armen Ahmetović, Marin Lučić, Damir Omerović

Trener: Petar Barišić

Zanimljivost ove utakmice je u tome što je poslije osam godina prvi put igrao pionirski sastav prijateljsku utakmicu ovu sa Jadranom iz Gunje. U sastavu Sloge bilo je 17 igrača od kojih šest djevojčica, te četiri sestre i četiri brata i svi su djeca bivših igrača, a Leutar je trener. Sestre su Ivana i Lana Štivinović, te Lorena i Ivona Vlček, braća su Luka i Lovro Leutar, te Josip i Filip Kovačević. U sastavu Jadrana 24 člana ekipe su bile četiri djevojčice. Ukupno na travnjaku 41 djevojčica i dječak. „ Ovu našu zamisao smo ostvarili i na zanimljiv način privukli djevojčice i dječake, te njihove roditelje na naše igralište. Želimo li klub moramo imati i igrače.“ rekao je Nino Azapović, predsjednik Sloge. Atmosfera je ugrijana i svi jedva čekaju novu utakmicu.

Tekst i slike: Stjepan Bogutovac

Hitovi: 689