USKLADIMO FREKVENCIJE

VI. MEĐUNARODNI ZRINSKI KUP U BOŠNJACIMA : POBJEDNIK TKD ZRINSKI BOŠNJACI

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BOŠNJACI – U povodu obilježavanja Dana Općine Bošnjaci, načelnik općine Andrija Juzbašić je pozdravljajući biranim riječima ekipe iz BiH, Srbije i Hrvatske otvorio VI. ZRINSKI KUP, međunarodni ITF Taekwon-do turnir.Đuro Bertić, predsjednik kluba Zrinski zhvalio je općini i školi na potpori u organizaciji turnira. Nastupili su klubovi: TKD Doboj (BiH), TKD Sung Pačir (Srbija), TKD Ge-Baek Slavonski Brod, TKD Vinkovci, TKD Sokol Vođinci- Mikanovci, TKD Semper Fidelis Slavonski Brod i domaćin TKD Zrinski Bošnjaci. Turnir je održan u školskoj sportskoj dvorani „ Fra. Benardina Tome Leakovića“.

Ekipni pobjednik turnira je TKD klub Zrinski Bošnjaci, drugo mjesto TKD Sokol Vođinci Mikanovci, dok je treće mjesto osvojio TKD Sung Pačir gosti iz Srbije. Najbolja juniorka je Nikolina Devčić TKD Ge-Baek iz Slavonskog Broda, najbolji junior je Lucijan Konstantinović TKD Zrinski Bošnjaci, najbolja kadetkinja je Iva Bročić TKD Zrinski Bošnjaci, najbolji kadet je Matej Varga TKD Sokol Vođinci Mikanovci, najbolja mlađa kadetkinja Iva Udovičić a najbolji mlađi kadet je Matej Lešić TKD Zrinski Bošnjaci. Glavni sudac turnira bio je iskusni stručnjak u ovom sportu Zoran Duspara.

Tekst i slike Stjepan Bogutovac

Hitovi: 543