USKLADIMO FREKVENCIJE

Na 26. ekipnom prvenstvu u elektroničnom pikadu Hrvatske : Bonanca i Ravnica korak do odličja

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Pikado savez Vukovarsko srijemske županije izborio je pravo nastupa sa šest ekipa na 26. ekipnom prvenstvu u električnom pikadu Hrvatske održanom u Senju.Na prvenstvu su nastupile ekipe u kategoriji Dame Schpajz Girls iz Županje i plasirala se od 24 ekipe na 13. mjesto. U I. ligi Elitna kategorija također u konkurenciji 24 ekipe: Bonanca iz Cerne je osvojila 5. mjesto, Ronin iz Županje 9. mjesto i Otok završio u grupnoj fazi. U II. ligi VSŽ je imala dva predstavnika u konkurenciji 24 ekipe: Ravnica iz Gunje je osvojila peto mjesto, a Red Carpet 2 iz Bošnjaka završio u grupnoj fazi. Po riječima predstavnika Pikado saveza VSŽ gospodina Dražena Lukića ostaje žal za ekipama Ravnice i Bonance kojima je nedostajala samo jedna pobjeda da osvoje odličja. Lukić cijeni da je ovo najuspješnija sezona PS VSŽ po ostvarenima rezultatima.

Slike PS VSŽ                   Tekst: Stjepan Bogutovac

 

Hitovi: 501