USKLADIMO FREKVENCIJE

NK UMAG – NK RADNIČKI ( Županja) 0 : 1

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

NK UMAG: Ferlin, Kurtović, Kokanović, Stipanović, Pindrić, Lukić, Jelečević, Ružić, Herceg, Sinanović, Dretvić. Još su igrali: Braćun, Pančić, Visković, Ilić, Korenić. Trener: Hrvoje Lončarević
NK RADNIČKI: Oršolić, Komljenović, Matić, Čavlović, Lukačević, Tulumović, Leutar, Oreč, Pejaković, Jozić, Oršolić. Još su igrali: S.Spajić, I.Ivkošić, D.Ružić, T.Pavelić, A.Pavelić,
L.Lukačević, M.Baotić. Trener: Andrija Besek Na sedmodnevne pripreme u Medulin trener Andrija Besek je poveo 21 igrača, jer šestorica zbog posla nisu mogli dobiti dopust. Prva utakmica sa Umagom je bila uspješna uz 1 : 0 i pogodak kapetana Pejakovića. Ekipa Radničkog sa vodstvom
ističe izuzetan prijem i gostoprimstvo trenera Umaga Hrvoja Lončarevića, poznatog internacionalca iz Županje koji je igrao za mnoge klubove u Italiji i Hrvatskoj i trenira klubove. Drugu pripremnu utakmicu Radnički je igra sa NK Kaštelir Labinci uspješno pobjedom 3 : 1 golovima Ružića, Matića i Pejakovića.Treća utakmica je također bila u režiji Radničkog pobijedili su u Umagu drugoligašku momčad iz Slovenije NK Brežice 1919 1 :0.

Hitovi: 260