USKLADIMO FREKVENCIJE

Međunarodna prijateljska nogometna utakmica GRANIČAR ( Županja) – HNK ORAŠJE 1 : 3 ( 1 : 1)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Spomen stadion prve nogometne lopte u Hrvatskoj. Vrijeme: prohladno. Teren: travnat dobar za igru.Gledatelja:120. Suci: Marko Nikolić, Kruno Šarić i Tomislav Pavičić ( svi iz Županje). Strijelci: 1 : 0 Lotar (15), 1 : 1 Prgić (35. – 11m), 1 : 2 Đurčević ( 68), 1 : 3 Đurčević (80).
GRANIČAR: Ivkić, Berač, Miličić, Pejčić, Kegalj, Šibalić, Leutar,Miličević, Lukačević, H. Kovačević. Lotar. Još su igrali: Primeča, Pejić, Filipović, Leutar, Krznarić, Lučić, Kučinić, Jozanović, Kovačević, Leutar, Babić, Jurić, Pranjić. Trener: Dražen Ilić.
HNK ORAŠJE: Živković,Fačić, Marošević, Dominković, Lugavić, Prgić, Mikić, Kutaralić, M. Živković, Šabić, Brčkalić. Još su igrali: Lovrić, Lukačević, Đurčević, Knežević, Radulović, i: Marošević, Z Marković. Trener:Samir Smajlović. Susjedi kao što i dolikuje česti su jedni drugima gosti. Tako je ove godine Graničar vodeći klub 4. HNL-istok ugosti prijatelje sa desne obale Save. Bila je ovo prilika da igraju na glavnom igralištu Spomen stadiona prvoj nogometnoj lopti u Hrvatskoj. Orašje se natječe u Prvoj ligi Federacije BiH i u konkurenciji od 15 klubova je jesen završilo na 7. mjestu sa 21 bodom. Treneri Ilić i Smajlović su povjerenje ukazali svim igračima koji su na raspolaganju. Lotar je poslije lijepe akcije pogodio mrežususjeda koji za petnaestak minuta izjednačiše sa odmor 1 : 1. U nastavku je Đurčević dva puta zatresao mrežu domaćina za pobjedu 1 : 3.

Hitovi: 336