USKLADIMO FREKVENCIJE

GRANIČAR - VUTEKS SLOGA 1 : 0 ( 0 : 0)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GRANIČAR: Ivkić, Berać, Miličić, Filipović, Pejčić, Pejić, Kegalj, Šibalić, Leutar, Lešić, Tomšić. Još su igrali: Topčić, Lučić, Kučinić, Miličević, Jozanović, Lukačević, Dominković, Kovačević, L:otar, Pastuović, Huber, Primeča, Jurić. Trener: Dražen Ilić.

VUTEKS SLOGA: Maslov,Utvić, Križanović, Jelečki, Rist, Carević, Mirosavljević, Anotčić, Vuksanović, Marić, Spasić. Još su igrali: Vuković, Cvetojević, Babić, Uvalić, Mitić, Abadžić, Nikšić, Miškić. Trener: Saša Berarević.

Već po tradiciji prvu utakmicu u tijeku pripremnog perioda  igraju Graničar i Vuteks Sloga. Na otvaranju ovogodišnje sezone bio je ovo susret potencijalnih kandidata za III. HNL vodećeg na tablici Graničara i sedmog na kraju jeseni koji Vuteks Sloge koji ima šest bodova manje od momčadi Županje. Na ovoj utakmici trenerima Iliću i Berareviću su opravdano bila odsutna po tri igrača. Ilić je provjerio 24, a Berarević 19 igrača. Na utakmici su obije ekipe stvarale šanse za gol jedinu je iskoristio Josip Lotar u 55. minuti.  Utakmica je malo dulje trajala pa se završila pod reflektorima.

Hitovi: 205