USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja najboljim sportašima za 2014.

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

 

Najbolji sportaš Grada Županja za 2014. godinu je Željko Vrankić, član Športske ribolovne udruge „Sava“ Županja.

 

Odlučila je to Komisija za djelatnost iz područja sporta koja je za najbolji sportski kolektiv Grada Županja proglasila Športsko ribolovno društvo „Sava“ Županja, a za najboljeg sportskog djelatnika Mirka Nikolića, člana NK “Graničar“. Priznanje kao perspektivnim sportašima uručena su Marku Pastuoviću, članu NK „Graničar“ i Igoru Ivkošiću, članu RNK „Sladorana“. Svečanost dodjele priznanja i pehara održana je u gradskoj vijećnici Grada Županja. Pozdravljajući nazočne Vladimir Zlatarić, predsjednik Komisije za djelatnost iz područja sporta je čestitao nagrađenima, a svim županjskim sportašima poželio što bolje sportske rezultate. Čestitke je sportašima uputio i predsjednik Gradskog vijeća Gabrijel Galović, kao i gradonačelnik i saborski zastupnik Davor Miličević. U ime nagrađenih zahvalio je Mirko Nikolić.

Z.Knežević

Hitovi: 1305