USKLADIMO FREKVENCIJE

Prvi krug KUP-a Krešimir Ćosić : Večeras se očekuje fešta KK ŽUPANJA – KK RIBOLA KAŠTELA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 

KK Županja večeras  u Sportskoj dvorani Gimnazije u Županji igra jednu od povijesnih utakmica kluba sa početkom u 20 sati.KK Županja pobjednik KUP-a Krešimira Ćosića za skupinu-regiju istok dočekuje prvoligaša KK Ribola Kaštela iz Kaštel Sućurca. U ovom prvom krugu KUP-a sudjeluje 12 klubova Prve muške lige, te tri kluba predstavnika regija, Druge muške lige to su KK Županja, KK Diadora i KK Podravac, a kako je neparan broj klubova 15 to je slobodan Podravac. Već su odigrane neke utakmice 1. kruga KUP-a u Splitu na Gripama AKK Universitas – Dubrovnik 57 : 74, Dubrovnik ide u 2. krug. U Zagrebu Agrodalm – Sonik Puntamika  81 : 88. Nadajmo se da u Županji neće gosti izboriti 2. krug KUP-a Krešimira Ćosića, zato domaći igrači očekuju potporu navijača. Do ovog uspjeha KK Županja je u pobijedila KK Vinkovce 71 : 55 i u Finalu KA Osijek 91 : 44. Županja igra usporedo i prvenstvo 2. muške lige-skupine istog i to uspješno. Po riječima trenera Sanjina Kalajice na utakmici sa KK Ribolom Kaštela pokušat će njegova momčad pružiti maksimum da bi iznenadila goste.

Hitovi: 386