USKLADIMO FREKVENCIJE

Odigrano 1. kolo KUP-a NS Županja

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 

ŽUPANJA – U KUP natjecanju trebalo je igrati 17 klubova, no Sloga iz Štitara je odustala zbog manjka igrača.

Ždrijebom su određeni parovi. Od osam utakmica riješene su u regularnom tijeku četiri, a druge četiri zbog nedovoljnog broja igrača klubovi nisu došli na odigravanje s tim što su na vrijeme obavijestili Marijana Zovkića, povjerenika za natjecanje s razlogom ne igranja. Zovkić je sve neodigrane utakmice registrirao u korist protivnika 3 : 0 bb. Rezultati odigranih utakmica: Strošinci: Srijemac – Županja 77 4: 1 strijelci: 4 Živanović, a Abramović za goste. Drenovci: Borac – Sladorana ( Županja) 3 : 6, strijelci: za Borac Lipinčić i Lovrić, a za goste: Oreč 3, po 1 Komljenović, Tulumović i Leutar. Soljani: Slavonija – Vrbanja 5 : 1 strijelci: Miličević 2, po 1 Lazar. Gvozdić, Tufegdžić, a za Vrbanju Matijević. Gradište: Slavonac – Jadran (Gunja) 4 : 0. Strijelci: Blažević 2, Ilić i Hodak. Utakmice registrirane sa 3 : 0 bb: Bošnjaci: Zrinski – Graničar ( Županja), Cerna: Tomislav – RAŠK Rajevo Selo, Šiškovci: Budućnost – Posavac ( Posavski Podgajci), Babina Greda: Šokadija – Sloga ( Račinovci).

Ždrijebom su određeni parovi 2. kola: Županja: Sladorana – Srijemac ( 11.08.), Županja: Graničar – Tomislav i Šiškovci: Budućnost -  Slavonac ( 12.08.), Soljani: Slavonija – Šokadija ( 15.08.) početak svih utakmica u 18 sati.

Ždrijebom su određeni parovi za 1. kolo KUP-a NSŽ za pionire koje se igra 11. kolovoza sa početkom utakmica u 17,30 sati igraju: Županja: Sladorana – Slavonac, Cerna: Tomislav – Graničar ( Županja), Bošnjaci: Zrinski – Šokadija, Gunja: Jadran – Slavonija ( Soljani).

U KUP-u NSŽ za juniore igraju 22. kolovoza sa početkom u 17,30 sati: Babina Greda: Šokadija – Sladorana ( Županja) i u Gradištvu: Slavonac – Tomislav ( Cerna).

Slika S.B. sa utakmice Slavonac-Jadran   

Hitovi: 366