USKLADIMO FREKVENCIJE

XVIII. memorijalni međunarodni nogometni turnir „ Željko Azapović“ odigran u Račinovcima : Pokal Borcu iz Drenovaca

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

RAČINOVCI – U znak spomen na stradalog branitelja Željka Azapovića organiziran je XVIII. memorijalni nogometni turnir „ Željko Azapović“, koji je imao odliku međunarodnog turnira, jer je i ove godine nastupio Graničar iz Brezova Polja (BiH).Sudionike je pozdravio mladi predsjednik Sloge iz Račinovaca Nino Azapović, a otvorenim proglasio dugogodišnji član uprave kluba Adam Maroševac. Poslije odigranih utakmica po skupinama poredak klubova u A: Graničar Brezovo Polje 6, Sloga Račinovci 3 i Mladost Svinjarevci bez bodova. B: Borac Drenovci 4, Borovo Vukovar 3 i Srijemac Strošinci 1 bod. Za 3. mjesto Sloga – Borovo 2 : 2 jedanaesterci 7 : 6. U finalu: Graničar – Borac 0 : 1.Za Borac su igrali: Geljić, Miličević, Lamešić, Lipinčić, Rusi, Đonlić, Romanić, Margić, Župarić, Babić, Petrović, Lovrić, Goilubović, Barać, Ketanović, Ibrišević, Ugljarević, Tanušaj. Trener: Adnan Junuzović.

Graničar: Kadrić, A. Hamidović, S. Hamidović, Fazlić, Huremović, Arilović, Kladnjaković, Kukući, Mujagić, Sinanović, Lazarević, Fazlić i Fatmir Sulejmani poznati pjevač koji je bio i dobar igrač na utakmici.

 Utakmice su sudili : Karlo Ešegović, Matija Šarić ( oba iz Županje), Mirko Kopčalić ( Strošinci) i Amir Korajac ( Gunja). Završni poredak klubova: 1. Borac, 2. Graničar i 3. Sloga. Najuspješniji vratar je Nikola Vasilek ( Borovo), najbolji streijelac sa 3 gola Marko Župarić ( Sloga), najbolji igrač turnira Josip Golubović ( Borac). Pokal, pehare i statue su uručili: Nino Azapović, Adam Maroševac i Matej Brnić.

Snimio S.B.      

                   

 

Hitovi: 1479