USKLADIMO FREKVENCIJE

Idemo, Vatreni, do pobjede!!!!!!!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja večeras organizira na Trgu kralja Tomislava gledanje polufinala Svjetskog nogometnog prvenstva,

dakle, utakmicu između Hrvatske i Engleske. Upravo su Englezi donijeli prvu nogometnu loptu u Županju, pa se među Županjkama i Županjcima i danas moglo čuti kako ima puno simbolike u cijeloj priči oko uspjeha Vatrenih, ali i da je došlo vrijeme da učenici pokažu kako su puno bolji od učitelja. U svakome slučaju, večeras se na Trgu kralja Tomislava očekuju svi koji mogu da budu dio županjske priče i podrške Vatrenima. U anketi za program Hrvatskog radija Županja   brojni su naši sugrađani prognozirali pobjedu Hrvatske i svi redom isticali: Naprijed, Vatreni!!!!

A informacija kolege Zlatka Župarića-Aničića, voditelja tehnike Hrvatskog radija Županja da se od subotnje utakmice Hrvatske i Rusije u Županji ne može kupiti hrvatski dres ili majica s crveno_bijelim kockicama, a da su i zalihe navijačkih rekvizita u županjskim, pa čak i susjednim BiH trgovinama pri kraju, bila je točna, jer obilaskom većine županjskih trgovina saznali smo da majica i dresova nema, dok su se zastavice, zastave i trube mogle pronaći  tek u pojedinačnim slučajevima. Dio županjskih trgovina, mahom privatnih, zatvorit će vrata pola sata prije utakmice kako bi i njihovi zaposlenici mogli pratiti utakmicu između Hrvatske i Engleske.

Hitovi: 414