USKLADIMO FREKVENCIJE

Svi na Trg kralja Tomislava, podržimo Vatrene....

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Grad Županja organizira sutra, 11.srpnja gledanje polufinala Svjetskog nogometnog prvenstva između reprezentacija Hrvatske i Engleske i to na Trgu kralja Tomislava.

-Dođite i zajedno podržimo Vatrene na Trgu kralja Tomislava u Županji!-poručili su iz gradske uprave nakon što smo za program Hrvatskog radija Županja i prošli tjedan i jučer uoči sjednice Gradskog vijeća Županje pitali zašto nema organiziranog gledanja utakmice na otvorenom. Sada se gradska uprava ipak odlučila da po uzoru na druge sredine organizira video zid i gledanje utakmice polufinala...Stoga, ukoliko još niste donijeli odluku gdje i kako sutra navijati za Vatrene, odlučite i pridružite se svima na Trgu kralja Tomislava...I da, znam da znate, ali podsjećam: 20 sati.....samo je jedno u mom životu vrijedno da pustim suzu s oka jer tebe volim ja život mi dala baš kao da je znala da nikad neće nestat sa mojih usana Hrvatska.....

Hitovi: 395