USKLADIMO FREKVENCIJE

12. OTVORENO PRVENSTVO U LOVU RIBE UDICOM NA PLOVAK IPA VUKOVAR U GUNJI 1

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – Na 12. otvorenom prvenstvu u lovu ribe udicom na plovak održanom na barama pored nasipa u Gunji u organizaciji

Internacionalne policijske asocijacije ( IPA) Vukovar. Potporu IPI pružilo je ŠRD Stari šaran Gunja ustupanjem vode i uređenog prostora na barama. Natjecalo se 12 ekipa sa 36 športskih ribolovac. Nastupile su ekipe iz Slovenije, BiH i Hrvatske. Po dvije ekipe imali su IPA Zagreb i IPA Vukovar, jedan ekipa IPA Vukovar je doputovala iz Austrije specijalno zbog ovog natjecanja. Pozdravnim govorom dobrodošlice i oglašavanjem zviždaljkom je Marko Lovrić, predsjednik Regionalnog kluba IPA-e Vukovar otvorio početak natjecanja. Natjecatelji su strpljivo čekali da riba zagrize, jer su željeli da baš njihova ekipa i pojedinac bude najuspješniji, a to su ekipe: PŠD Račka ( Slovenije), Šaran ( Brčko distrikt BiH), IPA Zagreb 1, IPA Zagreb 3, IPA Karlovac, IPA Bjelovar, IPA Bajakovo, IPA Vukovar 1, IPA; Vukovar 2, SAVA Županja, Spačva Vrbanja i Stari šaran Gunja. Poslije natjecanja sa znatiželjom se pratio rad sudaca i pogledi na vagu. Prvo mjesto za ekipu IPA Bjelovar, drugo mjesto ŠRD Sava Županja, treće mjesto IPA Zagreb 3. Pojedinačni plasman: 1. Darko Sedlar ( IPA Bjelovar) 4705 grama, 2. Sadin Avdić ( SRD Šaran Brčko distrikt BiH) 4590 grama, 3. Ivica Bičanić ( IPA Bajakovo). Zaslužene pehare i medalje i priznanja uručio je Marko Lovrić, predsjednik Regionalnog kluba IPA Vukovar.

Hitovi: 360