USKLADIMO FREKVENCIJE

Memorijalni nogometni turnir NK Borac u Drenovcima : Pobjednički pokal NK Vrbanja

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

DRENOVCI – Po završetku natjecateljske sezone svake godine među prvima NK Borac Drenovci organizira tradicionalni turnir i ovaj u znak sjećanja na sve preminule igrače i članove uprave i simpatizere kluba minutom šutnje nazočni su im ukazali zahvalu. Na ovogodišnjem turniru kojeg je otvorio Marko Lovrić, predsjednik Nogometnog središta Županja, igrali su susjedni klubovi Slavonija Soljani, Vrbanja, Sloga Račinovci i domaćin i organizator Borac Drenovci koji kao prvak 2. ŽNL- NS Županja prelazi u I. ŽNL VS. Sve odigrane utakmice su imale draž neizvjesnosti u krajnji ishod pa su i gledatelji bili zadovoljni. Suci: Ivica Šikić ( Gunja), Branimir Filipović ( Bošnjaci) i Predrag Kaurin ( Vinkovci). Rezultati: Sloga – Vrbanja 2 : 4, Slavonija – Borac u regularnom tijeku 1 : 1, jedanaesterci 3 : 4. Za treće mjesto: Sloga – Slavonije 0 : 4, finale Borac – Vrbanja u regularnom tijeku 2 : 2, jedanaesterci 5 : 6. Pehare su uručili čelnici Borca. 1. Vrbanja, 2. Borac, 3. Slavonija, 4. Sloga. Statue za naj: igrača Amir Livadić, vratar Marinko Geljić ( oba Borac), strijelac sa četiri zgoditka Stojanović ( Vrbanja). Pobjednička momčad je nastupila u sastavu: Hudobec, Ždravac, Brčić, Kramarić, Matijević, Vidović, Dakić, Nospak, Nahasbašić, Tursunović, Stojanović, I. Pavić, Kalistović, M. Pavić, Sivrić, Čolić. Trener: Milan Matijević.

Vice prvak turnira: Geljić, Miličević, Rusi, Kalistović, Margić, Romanić, Lipinčić, Rađenović, Đonlić, Lovrić, G. Mandić, Livadić, Ugljarević, Nekić, Golubović, Barać, Babić. Trener: Adnan Junuzović.

 

foto:Stjepan Bogutovac

Hitovi: 685