USKLADIMO FREKVENCIJE

2. HRL-istok muški Borovo – Županja 33:33 ( 16 : 13)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

VUKOVAR – SD Borovo naselje. Gledatelja: 200. Suci: Marko Lušić i Mario Uglik ( oba Vinkovci). Nadzornik: Damir Kuti ( Vukovar). Sedmerci: Borovo 2 : 2, Županja 4 : 4.

BOROVO: B. Polchert, Vuković, Šamija 3, Luketić, Pinjuh 1, Franić 5, Burazin, Radojević 1, Zatezalo 2, Šimatić 9, Žulj, R. Polchert, L. Stojanović 5, Naletilić 6,Ivičić 1, T. Stojanović. Trener: Vedran Uhlarik.

ŽUPANJA: Dobrinkić-Parić, Branšteter, Dubravac, Župarić-Aničić 1, Prkić, Tomašević 9, Josipović 3, Lasić, Doknjaš 5, Jurić 2, Vuković 6, Ostružnjak, Lovrić 7, Nađ. Trener: Mihovil Ostružnjak.

Utakmice rukometaša Borova i Županje redovito nose epitet derbi.  je Borovo je jesenas golom razlike pobijedilo Županju u Županji, sada su Županjci uzvratili neriješenim rezultatom u Vukovaru i tako Borovu zakomplicirali posljednja tri kola u kojima ne smije izgubiti jer je Nexe 2 samo na bod zaostatka. Oba kluba su u konkurenciji za prvu ligu. Borovo je dobro ušlo u utakmicu i imalo je vodstvo tijekom cijelog prvog poluvremena u jednom trenutku i pet golova razlike. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 16:13 rekao nam je trener Ostružnjak. „ Mi smo poravnali rezultat na 21:21 a potom poveli 21:24. Borovo je uspjelo brzom igrom poravnati na 28:28. U posljednjoj minuti Borovo je imalo vodstvo od 33:32 ali nisu uspjeli sačuvati prednost. Mi smo desetak sekundi prije kraja susreta poravnali na 33:33. „ Županja je jedna iskusna ekipa a pogotovo ako igrate jedan županijski derbi onda možete očekivati ovakav rezultat. Uvijek su utakmice između nas i Županje bile velikog naboja, prestiža i Županja nam je uzela bod „ rekao je trener rukometaša Borova Vedran Uhlarik.

                                              

Hitovi: 152