USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjska Sladorana nastupila u Hercegovini : DOBAR UČINAK „ SLATKIH“

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA – Nogometaši RNK Sladorana iz Županje odradili su dvije utakmice u Hercegovini. Ekspedicija zvana završne pripreme pred početak proljetnog dijela natjecanja u Prvoj ŽNL VS uspješno je obavljena rekao nam je trener Andrija Besek. On je poveo 20 igrača koji su dva dana odigrali dvije utakmice. HNK Višić – RNK Sladorana 3 : 5. Za domaće strijelci Đuro Raguž 2 i Petar Juras 1, a za Sladoranu Marko Komljenović 2 i po 1 Ilija Matić, Elvir Bukva i Tomislav Pavelić. U drugoj utakmici u Čitluku HNK Brotnjo – Sladorana 1 : 0. Strijelac u 88. Matija Rožić iz slobodnog udarca. Županjski „Slatki“ su po riječima trenera odlično odigrali utakmicu trkački i taktički protiv BiH drugoligaša. Slavonci su imali tri izgledne prigode za pogodak koje nisu realizirali. Teren je bio odličan, a temperatura 12 stupnjeva.

Igrači koji su putovali: Marinko Oršolić, Saša Spajić, Ivan Spajić, Nenad Tatomirović, Ilija Matić, Igor Čavlović, Zdravko Pejičić, Ivan Modrić, Vlatko Bilić, Elvir Bukva, Bakir Bukva, Marko Pejaković, Marko Komljenović, Tomislav Pavelić, Filip Nikoljačić, Matias Leutar, Branimir Lukačević, Vladimir Paunić. Zbog privatnih obaveza nisu putovali: Stjepan Oreč, Zvonimir Tulumović, Marijo Prnjak, Josip Lučić, Davor Dubravac.

U Županji ih je dočekao snijeg i hladno vrijeme, ali će i pored toga  trenirati jer u subotu u 16. kolu I. ŽNL VS po rasporedu igraju sa HAŠK Sokolom iz Starih Jankovaca u 15,30 sati.

Hitovi: 327