USKLADIMO FREKVENCIJE

RK MULTINORM CERNA U SUBOTU IGRA KUP HRVATSKE

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 CERNA - Igračice RK Multinorm  iz Cerne nakon kratke pauze za blagdane krenule su sa pripremama odmah poslije blagdana.Obzirom da se od 11. do 14.siječnja 2018. godine održao seminar trenera u Poreču nisu imale priliku  odigrati pripremne utakmice.  Već slijedeći tjedan igraju utakmice 1/8 Kupa Hrvatske gdje su izborile plasman. I ove godine za protivnika su dobile ŽRK Dugo Selo, prvoligašku ekipu. Utakmica će se igrati u subotu, 27.siječnja 2018. godine. Tjedan iza ove utakmice, sa 2002.godištem igra se turnir 1. HMKRL u Varaždinu. Prvenstvo seniorki u 2. HRL Sjever počinje za vikend 9./10. veljače kada u Cernu dolazi ekipa ŽRK Koka iz Varaždina.
Popis seniorki i igračica 2002. godište i mlađe:
Marija Čop, Nicole Stepić, Petra Godanj, Dora Stojčić, Mira Brkić, Ivana Vukšić,Elena Jurišić, Nikolina Jurković, Dora Sučić, Anja Kuskunović, Barbara Nikolić, Ingrid Šnajder, Sara Ivkošić, Josipa Josipović, Ena Kuterovac, Mihaela Jurčić, Laura Tuzlak, Larisa Pleša, Irena Smolković, Petra Hastentenfel, Ivana Bubalović, Ana Jančić, Anđela Žalac, Valentina Kovačić i Ana Marošević.
Treneri: Antun Pavlović, Marica Jurković

Hitovi: 552