USKLADIMO FREKVENCIJE

Udruga Bošnjaka branitelja organizira sportsko druženje

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA -  Udruga Bošnjaka branitelja Domovinskog rata Hrvatske- Vukovarsko srijemske županije organizira sportsko druženje u nedjelju 5. studenog natjecanjem lov ribe udicom na plovak, šahu i belPredsjednik udruge Mirsad Pezerović pozivao je  sve branitelje, njihove obitelji i prijatelje udruge na zajednički skup. Susret će biti na platou ispred tkz „ Sedmih bara“ u Gunji uz Savski nasip. Prijave se primaju od 10 sati, a natjecanja se održavaju od 11 do 14 sati, proglašenje pobjednika je od 15 sati pod šatorom gdje organizator priprema zajednički ručak. Sponzor zajedničkog skupa je Ministarstvo branitelja Hrvatske na čemu su članovi udruge i predsjednik zahvalni.

                                       

Hitovi: 369