USKLADIMO FREKVENCIJE

Ponovo stolni tenis u Županji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Novoosnovani Stolno teniski klub Županja nakon osnivačke skupštine uputio je poziv svim ljubiteljima stolnog tenisa da im se pridruže na treningu i rekreaciji.

Vrata su svima otvorena, a starosna dob nije bitna, poručuju iz Stolno teniskog kluba Županja i dodaju da su treninzi u dvorani osnovne škole "Mate Lovraka" srijedom od 20 sati, a petkom od 19 i 30. Potrebno je ponijeti tenisice za dvoranu i opremu."Stolni tenis se  prije 20, 30, pa i 40 godina u Županji igrao puno više nego danas. Vrijeme je da se nešto pokrene i da se kroz klub potakne što više osoba (rekreativaca) i priključi što više djece, osnovaca i srednjoškolaca." ističu iz Stolno teniskog kluba Županja dodajući da su odmah nakon registracije započeli i natjecanja na razini Vukovarsko-srijemske županije. A koliko je doista stolni tenis bio i ostao omiljen kao sport i rekreacija među Županjcima, svjedoče i fotografije koje su zabilježili, kao i starosna dob članova novoosnovanog kluba....od onih najmanjih i najmlađih, do onih nešto starijih....

 

Hitovi: 798