Prvak Hrvatske u šahu Marul Juzbašić

Gradonačelnik Županje Damir Juzbašić danas je u svome uredu zajedno s Krunom Šarićem, predsjednikom Sportske zajednice Grada Županje primio kadetskog prvaka Hrvatske u šahu, Marula Juzbašića, te šahiste Šahovskog centra Nou Juzbašića, Franju Dominkovića i Hanu Vinković, koji su također ostvarili izvrsne rezultate na pojedinačnom kadetskom prvenstvu Hrvatske održanome u Trogiru. Prijemu je nazočio i Kruno Lešić, voditelj škole šaha Šahovskog centra koji je iznova naglasio kako je Školi šaha Šahovski centar posljednjih 8 godina ovo  7. naslov kadetskog prvaka Hrvatske, međutim, samo je Marulu Juzbašiću uspjelo ostvariti povijesnih 9!

Uz čestitke i opušteni razgovor s uspješnim šahistima Šahovskog centra, gradonačelnik Damir Juzbašić nije skrivao zadovoljstvo odličnim rezultatima postignutima na kadetskom prvenstvu Hrvatske, a moglo se čuti da će Grad Županja i dalje podržavati sve aktivnosti Šahovskog centra koji počinje pripreme za svjetsko prvenstvo za koje se Marul Juzbašić nada da će biti u Italiji.