USKLADIMO FREKVENCIJE

Tiskovna HSP

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Gospodarsko stanje u Republici Hrvatskoj i županjskom kraju bila je tema tiskovne konferencije Hrvatske stranke prava na kojoj je predsjednik Daniel Srb najavio jačanje HSP-a i na području Vukovarsko-srijemske županije i Grada Županja. Nezaposlenost raste, zaposlenost pada, raste javni dug i zaduženost, sve je to hrvatska stvarnost, naglasio je Daniel Srb, predsjednik HSP-a.“I bivša HDZ-ova i sadašnja SDP-ova vlast prevarili  su građane,“ dodao je predsjednik HSP-a Daniel Srb i nastavio kako Hrvatska mora imati nacionalni program. Na tiskovnoj u Županji Srb se osvrnuo i na razočarenje Stožera za obranu hrvatskog Vukovara odlukom Saborskog odbora za ustav.Tiskovnoj su nazočili i  Mijo   Brkić, povjerenik HSP-a za Vukovarsko-srijemsku županiju i Vedran Janjić, povjerenik HSP-a za Grad Županju, najavivši skoro osnivanje novih podružnica Hrvatske stranke prava na ovome području.

Z.K.

Hitovi: 1731