USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski HNS napuštaju članovi

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Predsjedništvo Gradske organizacije Hrvatske narodne stranke Županja, na čelu s predsjednikom Mladenom Huberom,napustilo je HNS, nezadovoljno ponašanjem središnjeg ureda HNS-a, predsjedništva stranke, potpredsjednika Ivana Vrdoljaka i glavnog tajnika Srećka Ferenčaka i drugih u vrhu HNS-a, priopćeno je na tiskovnoj konferenciji na kojoj je Mladen Huber iznio niz optužbi na račun čelništva stranke. Uz Ivicu Šarića, koji je obnašao dužnost potpredsjednika Gradske organizacije HNS-a Županja, ovu je političku stranku napustilo više od 50 članova. Svoje vijećničke mandate zadržavamo, nastavljamo raditi kao nezavisni vijećnici, a eventualni ulazak u neku drugu političku stranku objavit ćemo na konferenciji za medije, istaknuo je Huber. Vidno emocionalno potresen Ivica Šarić je podsjetio kako je prije 14 godina bio jedan od osnivača HNS-a u Županji.“No, kada je HNS nakon svega došao na vlast u državi, kao da se u HNS-u nešto preokrenulo.“istaknuo je Šarić koji je na tiskovnoj konferenciji u gradskoj vijećnici posebno zahvalio svojoj obitelji na podršci u  proteklih 14 godina.

Hitovi: 1524