USKLADIMO FREKVENCIJE

Komunalna poduzeća Čakovca i Županje prijavila projekte vrijedne gotovo 47 milijuna eura

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Direktori komunalnih poduzeća Čakovca i Županje predali su  generalnom direktoru Hrvatskih voda Ivici Plišiću aplikacijske pakete za projekte opskrbe vodom i gospodarenja otpadnim vodama na području ovih gradova.

Ukupna vrijednost oba projekta iznosi gotovo 47 milijuna eura. Projekt Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Županja“ obuhvaća mrežu sustava javne odvodnje grada Županje i naselja Štitar. Ukupna vrijednost ovog projekta procijenjena je na 9.378.884eura (bez PDV-a) od čega EU sufinanciranje iznosi  78 posto. Pokretanje postupka javne nabave za izvođenje radova i usluge nadzora očekuje se u veljači ove godine za Županju..Na svečanoj predaji, uz čelništvo Hrvatskih voda, prisustvovali su i potpredsjednik Vlade i ministar regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Branko Grčić, ministar poljoprivrede Tihomir Jakovina, gradonačelnici Čakovca i Županje te drugi visoki uzvanici.

Hitovi: 1319