USKLADIMO FREKVENCIJE

Sazvana sjednica Gradskog vijeća

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Uz Aktualni sat na sjednici koju je sazvala predsjednica Gradskog vijeća Županje Irena Kuprešak za ponedjeljak, 19. srpnja, u dvorani Mladost, bit će i razmatranje Godišnjeg izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Županja za 2020. godinu. Vijećnici će razmotriti i Izmjene i dopune proračuna Grada Župana za 2021. godinu i projekciju za 202. i 2023. godinu. Iz opširnog dnevnog reda koji je predviđen za ovu, 3. sjednicu Gradskog vijeća Županje, izdvajamo i Izmjene Programa održavanja komunalne infrastrukture za djelatnosti iz članka 22.stavka 1. Zakona o komunalnom gospodarstvu u 2021. godini za Grad Županju, Izmjene Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2021. godinu. Među ukupno 17 točaka dnevnog reda na ovoj sjednici su i Izmjene Programa javnih potreba u području predškolskog odgoja i obrazovanja Grada Županja za 2021. godinu, Izmjene Programa javnih potreba u kulturi Grada Županja za 2021. godinu, Izmjene Programa javnih potreba u socijalnoj skrbi Grada Županja za 2021. godinu, Izmjene Programa javnih potreba u sportu Grada Županje za 2021. godinu, kao i Izmjene Programa javnih potreba u području djelovanja braniteljskih udruga Grada Županje za 2021. godinu, što je sve, može se reći, sukladno prvom ovogodišnjem rebalansu proračuna koji je bio i najavljen na prošloj sjednici Gradskog vijeća Županje održanoj prije 14 dana.
 
 
 
 
 
 
Hitovi: 75