USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi odbori, komisije, povjerenstva....

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Gradsko vijeće Županje imenovalo je na jučerašnjoj sjednici Odbore i Komisije, među kojima i novo Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Maslačak”Županja u kojemu su Verica Vestić, Domagoj Markovinović, Jasna Mišković i Marko Ostrogonac. Predsjednica Odbora za Statut i Poslovnik je Martina Marić, a članovi su Ivan Vujković, Marko Pejaković, Pavo Lucić i Josip Gregorović. Predsjednica Odbora za Proračun i financije je Irena Kuprešak, a članovi Goran Lastavica i Mario Galović. Predsjednik Odbora za dodjelu javnih priznanja je gradonačelnik Damir Juzbašić, a članovi Irena Kuprešak, Petar Buljević, Goran Lastavica, Verica Vestić, Ivan Miličić i Manda Kopić. Odlukom Gradskog vijeća predsjednica Odbora za izradu i praćenje socijalnog programa je Martina Marić, dok su članovi Biljana Zovak, Tomislav Šiklić, Marija Dugalić, Marko Pejaković, Izabel Ilić i Igor Katona. Na čelu Komisije za davanje u zakup zemljišta na javnim površinama je Goran Lastavica; zamjenik predsjednika je Anto Gagulić, dok je Denis Softić član, a Ilija Babić zamjenik člana; Andrea Župarić je član, a Igor Ivanković zamjenik člana. Imenovana je i Komisija za prodaju i zakup nekretnina: Anto Juko (predsjednik), Denis Softić (zamjenik predsjednika), Marko Nikolić (član), Suzana Veh (zamjenik člana), Barbara Špurga (član) i Igor Ivanković (zamjenik člana). Predsjednik Povjerenstva za procjenu šteta od elementarnih nepogoda je Ivan Vujković, a članovi su: Anto Juko, Saša Dec, Ivan Nikolozo i Irena Vuković. Predsjednik Savjeta za zaštitu potrošača u području javnih usluga je Anto Gagulić, dok su članovi Branko Obradović i Ilija Babić. Predsjednik Komisije za dodjelu studentskih kredita i stipendija Grada Županja je Kruno Šarić, a članovi su: Mladen Gvozdić, Marko Tetkić, Željka Oršolić i Antonija Tonka Oršolić. Najviše članova je u Komisiji za djelatnost iz područja kulture: uz predsjednika Damira Bačića članovi su Marta Huber, Ivana Nikolić, Kruno Šarić, Nikola Lučić, Danijel Peršić, Marija Svirčević, Anica Baturina, Slaven Živanović, Dražen Đaković, Ivica Oršolić, Snježana Puljić i Matko Bačić.
Hitovi: 125