USKLADIMO FREKVENCIJE

Povodom obilježavanja Ramazanskog bajrama, župan Božo Galić uputio je iskrene čestitke glavnom gunjanskom imamu Idrizu efendiji Bešiću i svim islamskim vjernicima Vukovarsko-srijemske županije: „Završetkom svetog mjeseca Ramazana koji ste proveli u postu i molitvi, želim vam da u miru, vjeri, zdravlju i sreći uz svoju obitelj i obilje blagdanske radosti dočekate Ramazanski bajram.
Neka ovaj veliki blagdan žrtve, bude prigoda za duboko razmišljanje o vjeri i životu, prošlosti i budućnosti, koja će osnažiti zajedničku solidarnost i brigu za bližnje te podsjetiti na ljubav i toleranciju, kao i važnost međusobnog poštivanja i izgradnje povjerenja.
U ime Vukovarsko-srijemske županije i svoje osobno, Vama i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućujem najiskrenije čestitke povodom Ramazanskog bajrama.
Bajram Šerif Mubarek Olsun!“
Hitovi: 87