USKLADIMO FREKVENCIJE

Predstavljen Darko Lorger kandidat za gradonačelnika Nezavisne liste minus 30 posto

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Nezavisna lista minus 30 posto predstavila je na tiskovnoj konferenciji Darka Lorgera kao nezavisnog kandidata za gradonačelnika Županje.„U proteklom razdoblju smo pokušali u interesu Grada Županje okupiti široku nezavisnu platformu, odmaknutu od dogmi stranaka i strančarenja , kako bi došlo do kvalitetnih promjena u vođenju Grada. Međutim, u razgovorima sa svim političkim opcijama isplivao je osobni probitak pojedinih ljudi u pojedinim političkim opcijama”, istaknuo je uvodno Mladen Huber, predsjednik Kluba vijećnika Nezavisne liste minus 30 posto u Gradskom vijeću Županje, a nakon što pregovori i dogovori nisu postignuti odlučili su izaći sa svojim kandidatom za gradonačelnika Županje. Za dipl. inženjera elektrotehnike Darka Lorgera , jednog od osnivača Nezavisne liste minus 30 posto i vijećnika u dva mandata u Gradskom vijeću rekao je kako je svojim radom , znanjem i poštenjem stekao , te će svojim radom i znanjem pomoći dalje boljitku i razvoju Grada.
„Dosadašnje vođenje grada temeljilo se na jednom čovjeku i nekolicini ljudi , a sve to rezultiralo je da grad Županja postao gradić bez ideja za sutra. A sutra je nama bitno, ne novi troškovi, nego novi prohodi. Županja je do sada prodala stotinjak hektara građevinskog zemljišta tobože „za bolje sutra građana”. Pa postavljam pitanje što smo dobili od toga? Da sad netko preprodaje zemlju po daleko višoj cijeni ili nam poduzetnici odlaze u okolna sela? Bojim se da to nije put koji će nam donijeti bolje sutra”, kazao je Darko Lorger i dodao da ukoliko se ovako nastavi Županja će postati selo. Istaknuo je kako grad nije na prodaju, da pripadnici Nezavisne liste minus 30 posto nisu stranački opredijeljeni, ne odgovaraju ni jednom centru moći , te da su najbolji u osluškivanju i izvršavanju glasa građana na dobrobit svih.
Za Darka Lorgera, nezavisni vijećnik Nezavisne liste minus 30 posto Ivica Šarić je rekao da se radi o čovjeku koji je svoj um, znanje, entuzijazam ugradio u uspjeh svoje tvrtke, koju uspješno vodi sa svojom obitelji i djelatnicima, i koji će svojom vizijom i znanjem konačno unaprijediti gospodarski razvoj grada. Naglasio je kako Lorger nema političkih repova , te da svoj uspjeh nije gradio preko politike i stranačke iskaznice.
Hitovi: 195